Kto sme

Odborná, dostupná a ľudská pomoc jedným klikom

Pppomáhajúca platforma vznikla s víziou vytvoriť bezpečný online priestor, ktorý prináša dostupnú edukáciu, osvetu a prevenciu v oblasti porúch príjmu potravy (PPP) pre ľudí s týmto ochorením, rodičov, odborníkov, ale aj pre laickú verejnosť.

Cieľom platformy je vytvoriť online pomocníka, ktorý na Slovensko prináša prvú, dostupnú, záchytnú pomoc pre ľudí trpiacimi PPP bez čakania.

Pppomáhajúca platforma je projektom organizácie Chuť žiť, ktorá sa dlhodobo venuje prevencii, liečbe, osvete a destigmatizácii porúch príjmu potravy a spoločne sa riadime heslom – „Každý má nádej vyliečiť sa z porúch príjmu potravy a záleží nám, aby bola odborná pomoc kvalitná, dostupná a ľudská.“

Platforma nesupluje terapiu, a preto sa v prípade potreby neváhajte obrátiť na pomoc odborníkov v Chuť žiť.

Naši partneri

Všetko o kurzoch

PPPomáhajúca platforma prináša množstvo obsahu, ktorého cieľom je slúžiť preventívne, osvetovo a edukačne pre rôzne cieľové skupiny. Veríme, že týmto spôsobom dokážeme vytvoriť prvú, dostupnú, záchytnú pomoc pre ľudí trpiacimi poruchami príjmu potravy (PPP) bez čakania.

Čo ponúkame?

Široká ponuka kurzov na jednom mieste

Vyberte si z ponuky kurzov podľa vašich potrieb. Každý kurz je vytvorený tak, aby pokrýval potreby ľudí s poruchami príjmu potravy (PPP), rodičov, odborníkov či laickej verejnosti.

Čo získam?

Hlavné výhody našich online kurzov

Obsah našich kurzov je tvorený odborníkmi v oblasti porúch príjmu potravy (PPP) a výživy. Vo videách nájdete citlivo podanú teóriu doplnenú o odporúčania a rady, nadobudnuté dlhoročnými skúsenosťami našich psychiatrov, psychológov či špecialistov na výživu, ako aj skutočné príbehy ľudí, ktorým sa podarilo z PPP vyliečiť.

  • príklady úspešného uzdravenia sa z PPP
  • praktické odporúčania a rady
  • vytvorené odborníkmi

Ako začať?

Len pár krokov k online vzdelávaniu

Od prístupu k príbehom a odborným informáciám v oblasti porúch príjmu potravy (PPP) vás delí už len pár klikov.

  1. Vytvorte si účet
  2. Zakúpte si kurz
  3. Začnite sa vzdelávať

Profesionálni školitelia

Obsah kurzov je tvorený odborníkmi v oblasti porúch príjmu potravy (PPP).

Neobmedzený prístup

Po zakúpení kurzu je pre vás jeho obsah dostupný kedykoľvek a kdekoľvek bez obmedzenia.

Vysoká kvalita audia a videa

Profesionálne technické spracovanie videí.

Certifikát po absolvovaní kurzu

Po absolvovaní vybraných kurzov získate certifikát o úspešnom ukončení.

Máte viac otázok ohľadom našich kurzov? Prezrite si naše FAQ – najčastejšie položené otázky.  V prípade, že ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať.

Naši lektori

Naše kurzy sú vedené odborníčkami v oblasti porúch príjmu potravy (PPP) a výživy, ktoré vám odovzdajú cennú teóriu a poznatky doplnené o rady, nadobudnuté dlhoročnými skúsenosťami. Náš tím lektoriek tvoria skúsené psychiatričky, psychologičky a špecialistky na výživu.

MUDr. Martina Paulinyová, PhD.

MUDr. Martina Paulinyová, PhD.

psychiatrička a odborná garantka

Martina Paulinyová je skúsenou psychiatričkou a odbornou garantkou v oblasti porúch príjmu potravy (PPP). Venuje sa predovšetkým liečbe detských a dospievajúcich pacientov s PPP. Počas svojho pôsobenia v medicínskom odvetví nazbierala veľké množstvo skúseností, vďaka ktorým dokáže citlivo a prakticky odovzdať cenné informácie ľudom s PPP, rodičom, ale aj odborníkom z praxe.

Mgr. Kristýna Koudelová

Mgr. Kristýna Koudelová

psychologička

Kristýna je absolventkou päťročného štúdia psychológie na UK v Bratislave. V minulosti pôsobila ako junior ambasádor pre školské programy v neziskovej organizácii Unicef, kde získala osvedčenie vo vzdelávaní žiakov na základných a stredných školách. V roku 2017 navštívila utečenecké tábory v Srbsku za cieľom humanitárnej pomoci deťom, v rámci projektu Spoločne pre ľudí na úteku. Od roku 2021 sa venuje dištančnému poradenstvu a krízovej intervencii. V organizácii IPčko absolvovala výcvik v psychologickej a sociálnej pomoci v krízových situáciách prostredníctvom internetu. Aktuálne sa venuje vedeniu podporných skupín pre ľudí s poruchami príjmu potravy a pre rodičov, edukatívnym workshopom v rámci komunitného centra, a taktiež poskytuje psychologické konzultácie.

Ing. Tatiana Kyseľová

Ing. Tatiana Kyseľová

nutričná špecialistka a trénerka

Tatiana je výživová a nutričná špecialistka, ktorá sa rozhodla šíriť informácie o psychickom a fyzickom zdraví pomocou svojej vytrvalosti. Jej filozofiou nie je len zdravé telo, ale celková psychická pohoda. Jej túžbou je pozitívne ovplyvňovať životy druhých, motivovať a inšpirovať pomocou nadobudnutých vedomostí a vášne pre fitness a zdravý životný štýl. Cieľom jej každej spolupráce je, aby mal človek možnosť žiť plnohodnotný a zdravý život po fyzickej aj psychickej stránke.

Odoberajte náš newsletter.

Prihlásením sa na odber newslettra budete informovaní o novinkách a našich kruzoch ako prví.