Príbeh Katky – vyhrala som nad anorexiou

Súčasný stav
Nezapísaný
Cena
Bezplatne

Poruchy príjmu potravy (PPP) patria medzi duševné ochorenia s najvyššou úmrtnosťou spomedzi psychických porúch. Ovplyvňujú každodenný život ľudí, ktorí nimi trpia, no aj životy ich blízkych. Akútne situácie vyžadujú okamžitý zásah. Život bez PPP nie je taký, ako si ho v úzkosti a strachu predstavujeme. Práve naopak, jeho kvalita je nepomerne vyššia. Radi tu budeme pre teba na tvojej ceste k uzdraveniu.

Čo sa dozviete v tomto kurze?

Katka – vyhrala som nad anorexiou

„Dnes som vďačná nielen odborníkom a mojim blízkym, ale aj sebe. Za to, že som si vypýtala pomoc. Natiahla som ruku a zabojovala o svoj život. Ďakujem si, že som mala tú odvahu vydať sa cestou liečby. Pamätám si, aké ťažké bolo pre mňa pomenovať to, čím si prechádzam, že moja diagnóza je skutočná, že anorexia je niečo skutočné. Pripustiť si to. A potom si ešte vypýtať pomoc.

A viem si predstaviť, že aj vy, ktorí si práve týmto prechádzate a bojujete, máte strach. Zvádzate boj, o ktorom málokto vie, aké to naozaj je. Hoci som sa sama bála zatvoriť tie dvere za chorobou, vďaka tomu sa mi otvorilo mnoho nových. Nie ste v tom sami. :)”

5.0

priemerné hodnotenie

Prihláste sa na tento kurz

Ak sa chcete prihlásiť na tento kurz, pokračujte jeho zakúpením.

Cena za kurz: Zadarmo

Prihláste sa na tento kurz

Ak sa chcete prihlásiť na tento kurz, pokračujte jeho zakúpením.

Cena za kurz: Zadarmo

Mohlo by vás zaujímať